چطور ولنتاین 98 را خاطره انگیزتر کنیم؟ | طب سنتی

ناشر : دانلود آهنگ محلی

چطور ولنتاین 98 را خاطره انگیزتر کنیم؟ | طب سنتی


این روزها تمام حداقل یک بار اسم ولنتاین یا همان روز عشق را شنیده اند. هرچند بازاریاب ها با فعالیت های تبلیغاتی بیشتر و سو مصرف قداست نام این روز سبب شده اند تا چشم و هم چشم ها در روز ولنتاین ۹۸ زیادتر شود و مردم آن طور که بایست از این روز لذت نبرند و نتوانند صاذقانه عشق خود را به همدیگر اثبات کنند. ما قصد داریم تا به شما یاری کنیم در روز ولنتاین ۹۸ تجربه ای لذت قسمت و کاملا مختلف را برای خود رقم بزنید. شاید به این موضوع توجه کرده اید که در نزدیکی های روز ولنتاین، مراکز خرید بزرگ و معروف و حتی برخی از مغازه‌های محلی، دکور خود را هماهنگ را ولنتاین تغییر میدهند. به طوری که زمانی در میزان شهر و از جلوی مغاز ها رد میشوید، رنگ قرمز زیادتر از هر رنگ دیگری به چشم میخورد. امسال هم احتمالا شاهد این اتفاق باشیم. مطلب باارزشی که در روز ولنتاین ۹۸ بایست مد دید داشته باشید این است که با دیدن این ویترین ها و عکس هایی که مردم در شبکه های دسته جمعی منتشر میکنند، حس چشم و هم چشمی را کنار بگذارید و بدانید که انتشار عکس های پر زرق و برق و سورپرایزهای هیجان انگیز، هیچ تضمینی بر خوشحالی و خوشبختی واقعی نیست. یکی از بزرگترین ایرادات این مشکل این است که مردمی که عادت دارند هر روزه عکس های خود را در خوبات متفاوت در شبکه های دسته جمعی منتشر کنند، به این مشکل نظیر اعتیاد نگاه میکنند وتلاش در مناسبتر کردن یا مناسبتر نشان دادن عکس ها و زندگی خود دارند. از طرفی مردمی هم که عادت دارند عکس ها و صحبت های این مردم را دنبال کنند، به دنبال کردن این مردم وابسته میشوند و کم کم آغاز به مقایسه کردن باطن زندگی خود با ظاهر زندگی دیگران می‌کنند. به همین علت و مخصوصا در تقویت سخت اقتصادی فعلی ما با ارائه چند راهکار ساده به شما عزیزان یاری میکنیم تا با کمترین هزینه و امکانات خاطره ای عالی در روز ولنتاین ۹۸ برای خود و شریک زندگی تان بسازید.

در دنباله برای قسمت خوراکی ی اصلی و دسر، چند مورد را به همراه آموزش مرحله به مرحله آن به شما عزیزان آموزش میدهیم. البته از آن جایی که ایرانی ها بیشتر عادت به میل کردن پیش خوراکی ندارند، این مورد را حذف را کرده ایم ولی اگر شما دوست دارید که پیش خوراکی را هم به برنامه خوراکی ولنتاین اضافه نمایید، این مطلب را تا انتها دنبال نمایید.

فینگرفودها مناسبترین انتخاب برای شام ولنتاین.

گونه های فست فود و فینگر فود  انتخاب خیلی مناسبی برای باارزشانی ها و خوبت هایی نظیر ولنتاین است.فینگرفودها مخصوصا برای باارزشانی‌هایی که تعداد مردم کم است، خوراکی ی راحتی است و جلوه ی ویژه و متفاتی به سفره های شما میدهد. ولنتاین امسال هم خوراکی های قدیمی را کنار بگذارید و یک فینگر فود آسان و خوشمزه و در عین حال شیک و مجلسی را به عنوان شام انتخاب نمایید. فینگر فودها همان طور که از نام آن‌ها نمایان است، خوراکی هایی در ابعاد انگشت هستند که قابلیت تغییر مواد اولیه مطابق با ذائقه شما را دارند و مزیت دیگری که نسبت به خوراکی های قدیمی دارند این است که میتوانید آن را خوب با ولنتاین تزیین نمایید. حتی اگر ابزار و تجهیزات ویژه تزیین ندارید، فینگر فود را میتوانید در کنار هم به شکل قلب و یا حرف اول اسم در ظرف مورد دید بچینید. با توجه به نکات گفته شده اگر گونه های فست فود و فینگر فود را به عنوان خوراکی ی ولنتاین انتخاب نمایید، میتوانید با زحمت خیلی کم آن را آماده نمایید و از نتیجه دلچسب آن بهره مند شوید.

اگر حس می‌نمایید که درست کردن گونه های فست فود و فینگر فود در منزل برایتان سخت است اصلا بی قرار نباشید! میتوان فینگرفودهای دلبرای با همان خوراکی هایی که در حال حاضر بلد هستید درست نمایید. مثلا جامبو شلز شکم پر را در دید بگیرید. آن را میتوانید با سالاد اولویه، سالاد ماکارونی، گوشت چرخ کرده و مواد ماکارونی، سویا، مرغ مزه دار شده و هر چیز دیگری طبق ذائقه خود پر نمایید. از طرفی میتوانید جامبو شلزها را سرخ نمایید و به صورت گرم میل نمایید و یا آنان را با سالاد ماکارونی پر نمایید و به صورت سرد میل نمایید. در عکس زیر نمونه ای از جامبو شلز گرم رو مشاهده مینمایید.

همین حالا مواد اولیه موجود در منزل خود را چک نمایید و برای خوراکی ی شب ولنتاین برنامه ریزی نمایید. دقت نمایید که مطلب باارزش این است که بدون وارد کردن فشار به خودتان بتوانید یک شب رمانتیک و خاطره انگیز را تدارک ببینید. برای اطلاع از گونه های فست فود و فینگر فود نیز میتوانید به لینک مربوطه رجوع نمایید و همه ی دستورات آشپزی را با آموزش‌های مرحله به مرحله دنبال نمایید.

دسر را فراموش ننمایید!

به این فکر نمایید که پس از یک نوبت خوراکی خوشمزه احتمالا میل دارید که یک فنجان چای یا قهوه بنوشید. به عنوان شیرینی همراه آشامیدنی خود کیک را انتخاب نمایید. کیک ها گونه های متفاوتی دارند که بر اساس مواد اولیه در دسترس خود، سلیقه و مهارتتان در پختن کیک میتوانید مورد خوب را انتخاب نمایید. چه شما شخص ماهری در پختن کیک و شیرینی جات هستید و چه بار اولی است که میخواهید شیرینی درست نمایید، این مجال خوبی برای شماست. با دنبال کردن این دستور آماده کیک در خانه، قادر خواهید بود، کیک شکلاتی، زبرا، اسفنجی، هویج و دیگر کیک های معروف را درست نمایید. توصیه میکنیم تا هنوز مجال هست قبل از روز ولنتاین کیک مورد دید خود را با تزیینات ولنتاینی درست نمایید تا در روز مقرر، اطمینان به نفس زیادتری برای درست کردن آن داشته باشید.

در نهایت دلگرمیواریم ولنتاین مناسبی را بگذرانید و بتوانید از دستورات خوراکی و دسری که برای شما عزیزان مطرح کردیم، لذت ببرید. فراموش ننمایید خوبت های اینچنینی نظیر ولنتاین، تولد، سالگرد عقد و عروسی تمام و تمام بهانه هایی برای خوشحال بودن و خوشحال کردن عزیزانتان است. پس به شبکه‌های دسته جمعی و دیگر مردم اجازه ندهید تا با عکس‌های پر زرق و برق و بعضا دروغین خود خوشحالی شما را خراب کنند و این احساس را به شما بدهند که شما واقعا خوشبخت نیستید. یادتان باشد خوشبختی واقعی به پول و مادیات ارتباطی ندارد و زیادتر به احساس درونی شما وابسته است که خودتان را شخصی خوشبخت بدانید یا نه.

 


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ محلی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد