استخراج رمز ارز بدون دانش فنی! | طب سنتی

ناشر : دانلود آهنگ محلی

استخراج رمز ارز بدون دانش فنی! | طب سنتی


آی ماینر معتمزیتن سامانه خرید و اجاره ماینر است که به شما اجازه می دهد بدون احتیاج به دانش فنی به ماینینگ بپردازید!

بیت کوین ماینینگ یا استخراج بیت کوین یکی از رایج‌ترین اصطلاحات مربوط به کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتالی است. اما منظور از ماین کردن بیت کوین یا هر پول دیجیتال دیگر چیست؟

بیت کوین به عنوان دوست داشتنی‌ترین ارز دیجیتال، طی سال‌های اخیر توجه خیلیی را به خود جلب کرده است. حتی مردمی که با دنیای فناوری ارتباط چندان مناسبی ندارند، به فکر سرمایه‌گذاری در این حوزه افتاده‌اند.

اجاره ماینر مناسبترین شیوه کسب در آمد از بیت کوین

خیلیی از مردم وقتی که با بیت کوین آشنا می‌شوند به مفهوم استخراج آن علاقه نمایان می‌کنند زیرا این مناسبترین شیوه کسب درآمد و خلق پول است.

اما با توجه به هزینه خیلی بالای دستگاه‌های ماینر و برق پرهزینه آن و همینطور دانش و اطلاعاتی که برای ماینینگ ضروری است، اجاره ماینر از مزرعه های ماینینگ معتبر راهکار به صرفه تر و ساده تری است. کما اینکه برای بیت کوین ماینینگ بصورت حرفه ای به پیکربندی سخت‌افزار و فضای فیزیکی ومراقبت ماینرها احتیاج است که هزینه بالایی دارد.

درنتیجه امروز مناسبترین راهکار کسب در آمد از بیت کوین، خرید و اجاره ماینر از پلتفرم های معتبر و بین المللی است.

اما مناسبترین پلتفرم خرید و اجاره ماینر کدام است؟

معتبر ترین و تنها برند بین المللی فعال در حوزه خرید و اجاره ماینر که به تازگی در ایران نیز به کاربران خدمات منحصر به شخصی را ارائه میدهد پلتفرم iMiner است.

برند آی ماینر پس از کسب موفقیت در کشور های متفاوت نظیر ترکیه ، روسیه ، اوکراین و تایلند اکنون در ایران به سرمایه گذاران و علاقه مندان به استخراج پول های دیجیتالی خدمات قابل توجهی را ارائه میدهد.

آی ماینر، نخستین و پیشرفته ترین سرویس آنلاین اجاره ماینر و استخراج بیت کوین ( بدون احتیاج به هیچگونه دانش فنی) است که منحصرا توسط این شرکت در ترکیه طراحی ، ثبت و تاسیس شده است.

تمرکز اصلی این مجموعه بر روی ارائه خدمات ماینینگ تحت وب و از طریق اجاره ماینر می باشد و همه ی ماینرها در مزرعه تخصیصی آی ماینر و با بروزترین امکانات و بالاترین میزان مانیتورینگ میزبانی می شوند.

سرویس میزبانی ای ماینر در واقع خوب برای تمام مردمی است که علیرغم تمایل به سرمایه گذاری در صنعت ماینینگ ، دانش و موقعیت و وقت به اندازه برای مدیریت ماینر خود ندارند.

متخصصان آی ماینر چه خدماتی به شما ارائه میدهند؟

کارشناسان و متخصصان برند iMiner در بیت فارم، ماینر های ویژه شما را در مزرعه خصوصی نصب و راه اندازی و کانفیگ میکنند و بصورت شبانه روزی از ماینر شمامراقبت کرده و مدیریت آن را به پیمانه می گیرند .

سپس همه ی درآمد حاصل از ماینینگ به شما پرداخت خواهد شد و این مجموعهبه تنهایی تعرفه اجاره ماینر را جهت تامین هزینهمراقبت دستگاه ها گرفتن خواهند کرد.

مطلب قابل توجه این است که؛ شما به صورت لحظه ای میتوانید درآمد خود را در استخر ماینینگ بیت کوین مشاهده نمایید و در صورت تمایل به والت (کیف پول مجازی) دیگری منتقل نمایید.

متخصصان iMiner بصورت شبانه روزی در حال تحقیق ومراقبت ماینر ها در مناسبترین تقویت امکان پذیر هستند.

آی ماینر افزون بر اجاره ماینر ، در زمینه فشیوه ماینر و تجهیزات ماینینگ نیز فعالیت دارد و با توجه به واردات مستقیم از چین ، کمترین قیمت بازار را به شما ارئه می دهد.

مطلب قابل توجه اینکه همه ی ماینرها همراه با گارانتی و با تحویل درب منزل به مشتریان گرامی ارائه می شود.

به جرات می توانیم بگوییم که پیشرفته ترین و کامل ترین سامانه استخراج ماینینگ و اجاره ماینر تا این لحظه، توسط وب سایت آی ماینر iminer.net ارائه شده است .

ماینر چیست؟

دستگاه ماینر یا Asic اصطلاحی است که برای دستگاه‌های استخراج رمزارزها به‌کار برده می‌شود و درحال حاضر این دستگاه‌ها خیلی متگونه هستند.

در سراسر جهان مردمی که به کار استخراج رمزارزها اعم از بیت‌کوین یا دیگر ارزهای رمزنگاری شده مشغول هستند، ماینر می‌گویند و آن‌ها تلاش می‌کنند با مصرف ابزارهای متگونه استخراج به تعداد زیادتری از رمزارزهای استخراج نشده دست یابند و با فشیوه آنان به سود و درآمدزایی دست نمایان کنند.

به طور کلی ماینینگ فرآیند تأیید تراکنش‌های رمزارزها و ثبت آنان در دفتر کل توزیع استخراج است. این فرآیند به غیرمتمرکز سازی شبکه رمزارزها و زیاد شدن امنیت شبکه یاری می‌کند و در نهایت رمزارز جدید ایجاد می‌کند.

به شکل کاملاً ساده تراکنش‌های تأیید شده در بلوک‌ها جمع می‌شوند و برای اضافه شدن این بلوک‌های تازه به زنجیره بلوک‌های موجود یک پازل کدگذاری وجود دارد که از پیچیدگی‌های بالایی برخوردار است و بایست حل شود. هر سیستمی که این پازل را حل کند پاداش می‌گیرد.

شارژ کادو!

“آی ماینر” به همه ی کاربران جدید یک دلار شارژ کادو میدهد تا کاربران از این یک دلار جهت اجاره یک روزه ماینر و تحقیق سامانه می توانند مصرف کنند.

در انتها پیشنهاد می کنیم برای اجاره و خرید ماینر بیت کوین به وب سایت iminer.net رجوع نمایید.

منشا : ویرلن

 


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ محلی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد