لابیا پلاستی با لیزر (Laser Labiaplasty) | طب سنتی

ناشر : دانلود آهنگ محلی

لابیا پلاستی با لیزر (Laser Labiaplasty) | طب سنتی


خیلیی از خانم ها با انگیزه تثبیت خانم هاگی، به دنبال ایجاد تغییر فرم در نواحی خصوصی جسم خود هستند. اگر شما هم در زمره این گروه قرار دارید، خیلی عالی است. چون پس از آن، نه تنها احساس راحتی زیادتری می نمایید، بلکه اطمینان به نفس شما نیز زیاد شدن خواهد یافت. پزشک سونیا کاظم زاده ، جراح زیبایی خانم ها و زایمان و نازایی، برای تحقق اهداف شما در عمل لابیاپلاستی با لیزر همراه شماست. شما می توانید پرسش های خود در این زمینه را به راحتی با ایشان در میان گذاشته، از  تخصص، تپیمان و تجربه کاری وی برای برطرف کردن مسائل خود یاری بگیرید.

درباره لابیاپلاستی با لیزر

عمل جراحی لابیاپلاستی به منظور کم شدن بافت اضافی لب کوچک (لابیا مینورا) و/ یا لب بزرگ (لابیا ماژورا) در ناحیه واژن صورت می گیرد. عمل لابیاپلاستی با لیزر ، بدون مصرف چاقوی جراحی و بدون خونریزی انجام می شود.

مزایای عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر، نسبت به شیوه های قدیمی جراحی، شیوه ایمن تری است و با نتایج مناسبتری همراه است. لیزر، با برانگیختن انعقاد بافت، مانع خونریزی می شود و ریسک زخم و تورم بعد از عمل را کم شدن می دهد. معالجه با لیزر نه تنها به بازسازی نواحی مسئله دار یاری می کند، بلکه با برانگیختن تولید کلاژن، استحکام و فایده ارتجاعی بافت را زیاد شدن می دهد. بعلاوه، احساس ناراحتی بعد از عمل در این شیوه کمتر، و روند بهبودی سریعتر است. شما می توانید جهت مشاوره لابیاپلاستی لیزری، به مطب پزشک سونیا کاظم زاده واقع در تهران، خیابان جردن، بالاتر از پمپ بنزین، نبش خیابانتلاش دی، پلاک ۱۵۶ رجوع نمایید.

موارد عمل لابیاپلاستی با لیزر

همواره عمل لابیاپلاستی در موارد زیر پیشنهاد می شود:

  • بزرگی یا آویزان شدن لب های واژن و بد فرم شدن آنان به علت زایمان یا زیاد شدن سن
  • ایجاد التهاب، ساییدگی، تورم و برانگیختن دراثر بزرگی لب ها
  • بیشتر شدن تورم و درد در ناحیه، پس از پوشیدن لباسهای تنگ

انجام لابیاپلاستی با لیزر در تقویت زیر پیشنهاد نمیشود:

  • بارداری
  • قاعدگی
  • عفونت های ناحیه تناسلی
  • دچار به مریضی های نئوپلاستیک

مهیا شدن برای عمل لابیاپلاستی با لیزر

طی یک جلسه مشاوره خصوصی و رایگان ، شما می توانید به صورت حضوری در مورد بی قراری ها ، اهداف خود مثل جوانسازی واژن با پزشک سونیا کاظم زاده صحبت نمایید. پزشک کاظم زاده با ایجاد یک برنامه معالجه ای تخصیصی، احتیاجهای شما را رفع کرده، مناسبترین نتیجه را برای شما فراهم می کند. قبل از معالجه، شما تحت معاینه خانم ها و زایمان قرار می گیرید تا هرگونه مریضی التهابی موجود در ناحیه واژن شما شناسایی و برطرف کردن شود. از شما خواسته می شود قبل از عمل، آزمایش های ضروری را انجام دهید، و از ۲ هفته قبل، استفاده داروهای رقیق کننده خون و سیگار را کنار بگذارید.

نحوه عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر در حالی که مریض در موقعیت معاینه داخلی خانم ها و زایمان قرار گرفته،  تحت بی حسیمحلی ، بدون احتیاج به بیهوشی عمومی انجام می شود. عمل بسته به اندازه، گونه لابیا و شیوه انجام محدوده یک تا سه ساعت طول می کشد و دکتر جراح برای اجرای عمل از پروب های لیزر مخصوصی که به این منظور طراحی شده اند مصرف می کند. پرتوهای لیزر به جای چاقوی جراحی عمل می کنند و بافت اضافی توسط آنان برداشته می شود.در پایان، حاشیه های عمل با چند بخیه قابل جذب دوخته می شود.

بهبودی بعد از لابیاپلاستی با لیزر

بعد از عمل، مریض محدوده ۲ ساعت در اتاق ریکاوری استآسان می کند و پس از آن قادراست به منزل مراجعت کند. برای تسکین درد احتمالی بعد از عمل، برای ۳ تا ۱۰ روز داروهای ضد درد تجویز می شود. امکان پذیر است بعد از عمل میزانی کبودی، تورم و ناراحتی وجود داشته باشد که طبیعی است. مصرف بسته های یخ در فواصل وقتی بیست دقیقه ای، در ۴۸ ساعت اول بعد از عمل به کم شدن تورم یاری می کند. تورم همواره تا دو هفته رفع می شود. مریض قادراست ۲ تا ۳ روز بعد از عمل دوش بگیرد و یک هفته بعد به کار خود برگردد.

رایج ترین شکایت بعد از عمل یبوست است که قادراست دراثر استفاده داروهای ضد درد باشد. برای برطرف کردن یبوست مریض بایست از نرم کننده های مدفوع مصرف کرده، میزان بیشتری مایعات، میوه و سبزیجات استفاده کند.

پیشنهاد های بعد از عمل

به بیماران پیشنهاد می شود که بعد از عمل:

  • از یک روش زندگیمناسب پیروی کنند
  • تا ۴ هفته از انجام فعالیت های ورزشی، ارتباط جنسی، نشستن در وان و پوشیدن لباس های تنگ پرهیز کنند
  • بعد از گذشت ۷-۱۰ روز، برای پیگیری به دکتر معالج رجوع کنند

نتایج لابیاپلاستی با لیزر

نتایج عمل پس از شش هفته کاملا نمایان خواهد شد. در آن وقت، بیماران می توانند کلیه فعالیتهای زناشویی و جسمی را بدون ممحدودهیت از سر بگیرند. در صورتی که با هر گونه سوال یا مسئلهی در مورد لابیاپلاستی با لیزر روبرو شدید، می توانید به پزشک سونیا کاظم زاده رجوع نمایید. پزشک کاظم زاده تحصیلات عمومی و تخصصی خود را در معتبرین دانشگاه های ایران تکمیل نموده و با اتکا به سوابق برجسته علمی و پژوهشی خود، شما را به درستی راهنمایی خواهد نمود.


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ محلی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد