آزمایش کیفیت پرده اتاق خواب

ناشر : دانلود آهنگ محلی

آزمایش کیفیت پرده اتاق خواب 

 

درست همانطور که توصیه های جدید بحث برانگیز در مورد آزمایش پرده اتاق خواب از CDC می رسد ، FDA مجوز استفاده اضطراری (PDF) را به یکی دیگر از آزمایشات سریع پرده اتاق خواب از ابوت اعطا کرده است. پرده اتاق خواب Card می تواند نتایج را در 15 دقیقه بطور مستقیم روی کارت نشان دهد و Abbott آنرا با برنامه ای به نام پرده اتاق خواب جفت کرده است ، که قصد دارد به عنوان "گذر موقت سلامتی دیجیتال" برای افرادی که آزمایش منفی دارند ، کار کند. در بیانیه مطبوعاتی ، ابوت گفت که در حال افزایش است تا حداکثر 50 میلیون آزمایش در ماه تولید شود و آن را با قیمت 5 دلار ارائه می دهد.

 

پرده اتاق خواب با یک نمونه سواب بینی و یک کارت واکنشی به اندازه کارت اعتباری برای شناسایی آنتی ژن پروتئین نوکلئوکپسید از پرده اتاق خواب کار می کند و این کمپانی می گوید که می توان آن را در هر مکانی توسط متخصصان بهداشت انجام داد. اگر طبق وعده های خود عمل کند ، یک اعدام کننده به بلومبرگ گفت که "می توان از آن در مقیاس گسترده استفاده کرد تا به غلبه بر بازی انتظار فعلی برای نتایج آزمون کمک کند."

 

پرده اتاق خواب ابزاری سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای تشخیص عفونتهای فعال کوروی ویروس در مقیاس گسترده است.

این یک پرده اتاق خواب است ، برخلاف آزمایش کندتر مبتنی بر آزمایش پرده اتاق خواب که باعث شده افراد ساعت ها ، روزها و هفته ها منتظر نتایج نباشند و از یک روش جریان جانبی مانند کیت تست بارداری خانگی استفاده می کنند. طبق گفته کلینیک پرده اتاق خواب مایو ، آزمایش های آنتی ژن با شناسایی پروتئین های خاص برای این ویروس کار می کنند و سریعتر عمل می کنند ، اما احتمال افزایش نتایج منفی کاذب را دارند.

 

براساس یک مطالعه بالینی پرده اتاق خواب که توسط دانشگاه های تحقیقاتی ایالات متحده تأیید شده است ، ابوت گفت که آزمایش آن نشانگر حساسیت 97.1 درصد (تشخیص صحیح افراد مبتلا به این بیماری) و ویژگی 98.5 درصد (افرادی که به طور صحیح آن را رد می کنند) نیست ، پرده اتاق خواب توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در هفت روز اول شروع علائم. "

 

آزمایشگاههای پرده اتاق خواب

 

برنامه پرده اتاق خواب در نظر گرفته شده است که اجازه ورود به مکانهایی را می دهد که افراد در آنجا جمع می شوند و نتایج منفی آن به یک کد QR وصل شده است. نتایج مثبت منجر به پیام برای قرنطینه و تماس با پزشک خواهد شد. "تصویب سلامت دیجیتال" متصل به نتایج منفی پس از یک دوره زمانی منقضی می شود که بستگی به سازمان هایی دارد که برنامه را می پذیرند. این برنامه به صورت رایگان برای کاربران و در Android و iOS در دسترس است. این یک برنامه ردیابی مخاطب نیست ، اما به وضوح نگرانی های مربوط به حریم شخصی وجود دارد که به اطلاعات پزشکی حساس وابسته است. طبق گفته ابوت ، داده های جمع آوری شده شامل "نام و نام خانوادگی شخص ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، کد پستی ، تاریخ تولد و نتایج آزمایش پرده اتاق خواب " است.

 

کلیه محصولات توصیه شده توسط پرده اتاق خواب توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته هستند. اگر چیزی را از طریق یکی از این لینک ها خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.