تست کرونا در منزل مشهد | طب سنتی

ناشر : دانلود آهنگ محلی

تست کرونا در منزل مشهد | طب سنتی


یکی از فاکتور های کلیدی در مقاومت با گسترش ویروس کرونا در جهان، انجام تست کروناست. همانطور که حتما می‌دانید این ویروس فاکتور مریضی تنفسی کووید-۱۹ است که قادراست در بعضی موارد پیامد مرگبار به همراه داشته باشد. تست کرونا افزون بر اینکه به شما یاری می‌کند در صورت دچار به کووید-۱۹ هرچه زودتر تحت معالجه قرار بگیرید، سبب می‌شود با قرنطینه کردن خود از دیگران در این تقویت، از اطرافیان و بنابراین از جامعه نیز مواظبت زیادتری داشته باشید.

انجام تست کرونا در صورت وجود نشانه ها مریضی کووید-۱۹ یا قرار گرفتن در محیط‌های پرریسک الزامی است. درنتیجه، اگر این تقویت را دارید یا به هر علت دیگری می‌خواهید تست کرونا بدهید گزینه‌های متفاوتی پیش روی شماست. یکی از این گزینه‌ها تست کرونا در منزل است که شما را از رجوع به آزمایشگاه و صرف زمان و انرژی برای رفت‌وآمد معاف می‌کند. از سوی دیگر، اگر ساکن شهر مشهد هستید این امحل برای شما فراهم است که از خدمات تست کرونا در منزل مشهد توسط هوم‌کا بهره‌مند شوید.

تست کرونا در منزل مشهد برای چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کارشناسان چند تقویت را در جواب به این سوال مطرح کرده‌اند که درصورتی‌که یکی از آن‌ها در مورد شما صدق می‌کند الزامی است برای انجام تست کرونا اقدام نمایید. همینطور اگر ساکن مشهد باشید، این امحل برای شما فراهم است که از خدمات تست کرونا در منزل مشهد توسط هوم‌کا بهره‌مند شوید. در دنباله با تقویتی آشنا می‌شوید که نشان‌دهنده لزوم انجام تست کرونا هستند.

 • شما نشانه ها دچار به مریضی کووید-۱۹ را دارید. درصورتی‌که نشانه های مثل سرفه خشک، تنگی نفس، خستگی، تب و لرز، دل‌درد گلودرد، سردرد و دردهای عضلانی، وضعیت تهوع، استفراغ و اسهال، از دست دادن حس چشایی یا بویایی و بثورات پوستی را تجربه می‌نمایید باارزش است برای آگاهی از وضعیت تندرستی خود، تست کرونا بدهید.
 • به تازگی با شخصی مبتلا به مریضی کووید-۱۹ ارتباط نزدیک داشته‌اید.
 • در تقویت پرریسک بوده‌اید. درصورتی‌که در محیطی قرار داشته‌اید که در آن فاصله دسته جمعی رعایت نشده بود برای مثال در یک محیط شلوغ بوده‌اید یا سفر کرده‌اید باارزش است که تست کرونا بدهید.
 • می‌خواهید سفر نمایید. با توجه به قوانین فعلی کشورها در مورد ورود مسافران، ضروری است قبل از مسافرت به کشور خارجی، برای انجام تست کرونا برای پرواز اقدام نمایید. درصورتی‌که نتیجه تستتان منفی باشد مجوز ورود به کشور مقصد را دارید.

تست کرونا در منزل مشهد به چند صورت انجام می‌شود؟

در حال حاضر، دو گونه تست کرونا PCR و آنتی‌بادی در کشور ما به‌صورت گسترده‌ای موردمصرف قرار می‌گیرد که هر یک از آن‌ها اطلاعات مختلفی را به شما می‌دهند. هردو گونه این تست‌ها در خدمات تست کرونا در منزل مشهد و بسته به انتخاب شما قابل انجام است. در دنباله با تست‌های PCR و آنتی‌بادی زیادتر آشنا می‌شوید.

 • تست PCR قسمت‌های ویژهی از مواد ژنتیکی ویروس کرونا را شناسایی می‌دهد. این تست، سختکوشبردترین و معتمزیتن تست کروناست که برای انجام آن، با مصرف یک سواب که وارد بینی یا گلوی شما می‌شود، نمونه جمع‌آوری می‌گردد. در بعضی موارد از نمونه بزاق نیز مصرف می‌شود. بعد از این مرحله، نمونه برای تجزیه‌وتحلیل به آزمایشگاه ارسال می‌شود. آزمایش PCR شامل کپی کردن بخش کوچکی از ویروس است.

قطعه کوچکی از مواد ژنتیکی ویروس به‌منظور شناسایی وجود آن، به‌طور مکرر تکثیر می‌شود. تست PCR از حساسیت بالایی برخوردار است. این بدان معناست که آزمایش PCR حتی ویروس را وقتی که مقدار آن در جسم شخص بیشتر نیست یا ویروس بیشتری در جسم وی باقی نمانده است، شناسایی می‌کند.

 • تست آنتی‌بادی تحقیق می‌کند که آیا در خون شما، علیه ویروس کرونا آنتی‌بادی وجود دارد یا نه. این آزمایش به شما نشان می‌دهد که آیا در گذشته این ویروس وارد جسم شما شده است یا نه. آنتی‌بادی‌ها قسمتی از مکانیسم‌های دفاعی جسم هستند که توسط سیستم ایمنی و در جواب به آلودگی به ویروس تولید می‌شوند.

امکان پذیر است بعد از دچار به مریضی کووید-۱۹، دو تا سه هفته طول بکشد تا جسم شما آنتی‌بادی‌های خوب را تولید کند و آن‌ها را در خون آزاد کند. درنتیجه، ضروری است این بازه وقتی برای انجام تست آنتی‌بادی در دید گرفته شود. این آزمایش شامل گرفتن خون است و در درجه اول برای تحقیق و غربالگری موردمصرف قرار می‌گیرد.

چقدر طول می‌کشد که نتیجه تست کرونا در منزل مشهد را گرفتن نمایید؟

همانطور که مطرح شد اگر ساکن مشهد هستید می‌توانید از تست کرونا در منزل مشهد توسط هوم‌کا بهره‌مند شوید. این مجموعه این امحل را برای شما فراهم کرده است که در بازه وقتی انتخابی خودتان، نتیجه تست خود را گرفتن نمایید. سه بازه وقتی‌ای که در اختیار شما گذاشته می‌شود جمله‌اند از:

 • ۱۲ ساعته
 • ۱۲ تا ۲۴ ساعته
 • ۲۴ تا ۴۸ ساعته

بعد از انجام تست کرونا در منزل مشهد چه اتفاقی می‌افتد؟

نتیجه مثبت تست کرونا در منزل مشهد به این معنی است که شما در حال حاضر به مریضی کووید-۱۹ مبتلا هستید. نشانه ها کرونا و پیامد کرونا را زیر دید داشته باشید و اگر در تنفس گرفتار مسئله هستید یا احساس گیجی یا آبی شدن لب‌ها یا صورت را تجربه می‌نمایید بلافاصله به اورژانس رجوع نمایید. برای جلوگیری از شیوع ویروس، باارزش است که اقدامات زیر را انجام دهید:

 • از خانه خارج نشوید، جز در موارد احتیاج به رجوع به دکتر.
 • در خانه از دیگران فاصله بگیرید و خود را قرنطینه نمایید.
 • زمانی در خانه و در کنار دیگران هستید از ماسک مصرف نمایید.
 • ظروف خوراکی و وسایل شخصی را با دیگران به اشتراک نگذارید.
 • زمان سرفه و عطسه، دهان خود را بپوشانید و دستانتان را مرتب بشویید.
 • سطوح مشترک نظیر تلفن‌ها، دستگیره‌های در یا میز را مرتبا تمیز و ضدعفونی نمایید.

اگر نتیجه تستتان منفی شد به‌احتمال‌بیشتر در وقت انجام تست کرونا در منزل مشهد به مریضی کووید-۱۹ مبتلا نبوده‌اید اما این امر بدین معنی نیست که بعدا امحل مریض شدن شما وجود ندارد. درنتیجه، همچنان ماسک بزنید و فاصله دسته جمعی با دیگران را رعایت نمایید.

تست کرونا در منزل مشهد چه مزایایی دارد؟

همانطور که مطرح شد درصورتی‌که نشانه ها دچار به مریضی کووید-۱۹ را داشته باشید باارزش است که از سرایت ویروس به دیگران پیشگیری نمایید که در این تقویت، کارشناسان بارها ماندن در خانه را پیشنهاد می‌کنند. در این صورت، انجام تست کرونا در خانه از خیلیی جهات قادراست گزینه امن‌تری باشد. درنتیجه، درصورتی‌که ساکن مشهد هستید می‌توانید از خدمات تست کرونا در منزل مشهد توسط هوم‌کا بهره‌مند شوید. در دنباله با مزایای این خدمات زیادتر آشنا می‌شوید.

راحتی زیادتر

چه نشانه ها مریضی کووید-۱۹ را داشته باشید چه نه، رجوع به آزمایشگاه و رفت‌وآمد به این منظور، قادراست به علت ها متفاوتی سخت باشد. این امر مستلزم صرف زمان و انرژی است و به‌خصوص اگر تقویتی نظیر سن بالا، بارداری یا ناتوانی‌های حرکتی نیز وجود داشته باشد سختتر نیز می‌شود. این در حالی است که شما می‌توانید با گرفتن خدمات تست کرونا در منزل مشهد در فضای آسان خانه خود بمانید و منتظر رسیدن پرستار برای انجام نمونه‌گیری باشید.

ایمنی زیادتر

مسلما یکی از بی قراری‌های طبیعی در تقویت کنونی گسترش ویروس کرونا، رفتن به مکان‌های عمومی و دچار به مریضی است. درنتیجه، وقتی که شما در خانه می‌مانید و این تست در منزل انجام می‌شود با مردم اندکی در ارتباط هستید و پروتکل‌های بهداشتی زیادتر رعایت می‌شود. این گزینه به‌ویژه از این لحاظ ایمن‌تر است که پرستارانی که به خانه شما می‌آیند پروتکل‌های بهداشتی را کاملا رعایت می‌کنند و کمترین ارتباط را با وسایل منزل دارند.

دسترسی مناسبتر

شما می‌توانید از خدمات تست کرونا در منزل مشهد در روزهای تعطیل و در هر ساعت شبانه‌روز مصرف نمایید. این امر به شما امحل می‌دهد که با توجه به مشغله‌ها و وقت خود برای انجام تست کرونا اقدام نمایید و درحقیقت دسترسی شما به این تست زیاد شدن می‌یابد و در زمانتان نیز صرفه‌جویی می‌شود.

خدمات تست کرونا در منزل مشهد توسط هوم‌کا چه تقویتی دارد؟

هوم‌کا مجموعه‌ای است که با هدف ارائه خدمات مواظبتی و تندرستی در محل راه‌اندازی شد. در گذشته خدمات این مجموعه تنها در استان‌های تهران و البرز ارائه می‌شد اما اکنون این خدمات در شهر مشهد نیز قابل‌ارائه هستند که یکی از این خدمات، تست کرونا در منزل مشهد است. آزمایشگاه‌های معتبری با این مجموعه در ارائه خدمات تست کرونا در منزل مشهد همکاری می‌کنند. به همین علت شما می‌توانید نسبت به قابل‌اطمینان و حرفه‌ای بودن این خدمات اعتماد داشته باشید.

درنتیجه، اگر احتیاج دارید که به علت ها متفاوت تست کرونا بدهید و ساکن مشهد هستید می‌توانید درخواست خود را به‌صورت رایگان در هوم‌کا ثبت نمایید تا مشاوران ما با شما ارتباط بگیرند. همینطور ضروری است بدانید هزینه‌ها و تعرفه‌های این خدمات به گونه و تقویت درخواست شما ارتباط دارد که در این مورد مشاوران ما اطلاعات ضروری را در اختیار شما قرار خواهند داد.

درنهایت، اگر نشانه ها دچار به کووید-۱۹ را دارید یا به علت ها دیگر می‌خواهید تست کرونا بدهید ضروری است بدانید شما بدون صرف زمان و انرژی بیشتر می‌توانید در فضای آسان خانه خودتان ازدید دچار به کووید-۱۹ آزمایش شوید. در این صورت، فرایند انجام آزمایش قادراست برای شما راحتی و ایمنی زیادتری داشته باشد. درنتیجه، اگر ساکن مشهد هستید و می‌خواهید خدمات تست کرونا در منزل مشهد را گرفتن نمایید کافیست بر روی دکمه ثبت رایگان درخواست در سایت هوم‌کا کلیک نمایید تا مشاوران ما با شما ارتباط بگیرند.


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ محلی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد