راهنمای انتخاب مناسب ترین دستگاه لیزر موهای زائد (قبل از خرید حتما بخوانید) | طب سنتی

ناشر : دانلود آهنگ محلی

راهنمای انتخاب مناسب ترین دستگاه لیزر موهای زائد (قبل از خرید حتما بخوانید) | طب سنتی


لیزر موهای مضر یکی از محبوبترین شیوه های از بین بردن موهای مضر جسم است که سبب خلاص شدن از شیوه های پر دردسری مثل تیغ، موبر، اپیلاسیون، مومک و دستگاه اپیلیدی می شود. در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای مضر زیاد شدن چشمگیری داشته است. انتخاب یک دستگاه لیزر موهای مضر مناسب با پاسخدهی بالا برای دکتران خیلی حائز ارزش است. متاسفانه بعضی از دکترانبه تنهایی ً بر اساس تبلیغات یا ارزانتر بودن قیمت، اقدام به خرید دستگاه های لیزر بی کیفیت نموده و همین امر سبب مأیوس شدن آن ها در حوزه لیزرموهای مضر شده است. در دنباله این مطلب قصد داریم با ارائه اطلاعات باارزش و کاربردی شما را در انتخاب دستگاه لیزر خوب یاری کنیم.

گونه های لیزر برای حذف موهای مضر

گونه های متفاوتی از لیزرها برای حذف موهای مضر وجود دارند که از جمله سختکوشبردترین آن ها می توان به  تکنولوژی الکساندرایت، دایود و Nd:YAG ذکر کرد. این لیزرها از حیث استفاده با هم فرق دارند. این فرق کاربردی به دلیل فرق فایده ‌های فیزیکی لیزرها مثل طول موج و فرکانس است. لیزر الکساندرایت در واقع زیادتر برای کسانی استفاده دارد که پوست روشن و موهای تیره دارند، در صورتی که لیزرهای دایود و Nd:YAG زیادتر برای مردم با پوست‌ های تیره اثربخشند.

لیزر الکساندرایت با طول موج ٧۵۵ نانومتر

لیزر الکساندرایت یکی از پیشرفته‌ ترین تکنولوژی های لیزر برای حذف موهای مضر است. این لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر دارای کارایی خیلی است و اثر آن برای زیاد مدت باقی می ماند و کوچکترین پیامدهای برای مریض ندارد. این تکنولوژی خوب پوست های روشن است، البته این طور نیست که در تیپ های پوستی بالاتر اثربخش نباشد، اما زیادترین اثر لیزر الکساندرایت در پوست های روشن با موهای تیره است.

لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر

لیزر دایود یکی دیگر از گونه های لیزرهای پیشرفته برای از بین بردن همیشگی موهای مضر است که به دلیل قدرت نفوذ بیشتر به عمق پوست، می‌ تواند موهایی که زیر پوست قرار دارند را نیز از بین ببرد. لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر برای تمام گونه های پوست قابل مصرف است، اما زیادترین طیف تاثیرش روی پوست های تیپ ۲ تا ۵ است و برای این مردم پاسخگویی خیلی بالایی دارد.

لیزر ان دى یاگ (Nd-YAG) با طول موج ١٠۶۴ نانومتر

لیزر ان دى یاگ یکی دیگر از تکنولوژی های پیشرفته لیزر براى حذف موهاى مضر است. این لیزر با طول موج بلند و عمق نفوذ بالایی که دارد سبب می شود سیاهی پوست انرژی لیزر را جذب نکرده و فولیکول مو بیشتر آن را جذب کند که در نهایت به سوختگی خیلی کمتر پوست های تیره می ‌انجامد. این لیزر با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر برای کسانی که پوست خیلی تیره و برنزه دارند مصرف می‌ شود.

انتخاب دستگاه لیزر خوب

انتخاب دستگاه لیزر خیلی باارزش است چرا که مصرف دستگاه لیزر بی کیفیت سبب می شود موهاى مضر بعد از چند ماه مجدد برگردند و همین امر منجر به ناخوشنودیی مراجعین می شود. همینطور برخی از مردم حین مصرف لیزر گرفتار سوختگی می شوند و امکان پذیر است پوست آن ها تیره شود، علت این امر انتخاب اشتباه دستگاه لیزر است.

در گذشته برای لیزر موهای مضر بیماران با پوست‌ های تیره مسائل بیشتری وجود داشت و لیزر را فقط برای مردمی می شد انجام داد که پوستی روشن و سفید با موهای تیره و ضخیم داشتند. ولی امروزه با پیشرفت فناوری‌ های لیزر تا وقتی که بین رنگ مو و رنگ پوست اختلاف رنگ یا کنتراست وجود داشته باشد، می‌ توان لیزر موهای مضر انجام داد.

در حال حاضر مناسبترین دستگاه لیزر موهای مضر ، دستگاه لیزر با تکنولوژی سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ است که با کمترین تعداد جلسات معالجهى و تاثیرقسمتى عالی و درد خیلی کمتر نسبت به لیزرهاى دیگر توانایی از بین بردن گونه های موهاى مضر و حتى موهاى زیرپوستى را بر روی گونه های تیپ های پوستی از روشن تا تیره را دارد.

همانطور که ذکر شد کسانی که پوست های روشن با تیپ پوستی ۱ و ۲ دارند به تکنولوژی الکساندرایت مناسبتر جواب می دهند، مردمی که پوست‌ های تیره‌ تر با تیپ پوستی ۳ و ۴ دارند با لیزر دایود مناسبتر پاسخ می گیرند و در نهایت مراجعینی که دارای پوست های خیلی تیره با تیپ پوستی ۵ و ۶ هستند از لیزر با طول موج Nd:YAG مناسبتر نتیجه می گیرند. طول موج های دایود و Nd:YAG برای مردم با پوست های سبزه و تیره کاملاً اثربخشند و ریسکات و پیامد لیزر برای این مردم زیادتر نیست.

ویژگی های دستگاه لیزر با سه طول موج الکس، دایود و ان دی یاگ:

دستگاه لیزر سه طول موج آخرین تکنولوژی لیزر موهای مضر است Ú©Ù‡ برای گونه های پوست ها Ùˆ موها (پوست های تیره Ùˆ روشن – موهای ضخیم Ùˆ نازک) خیلی خوب است Ùˆ به علت اینکه در ایران گونه های طیف های پوستی با گونه های متفاوت موها وجود دارند برای نژاد های ایرانی دستگاه لیزر سه طول موج پیشنهاد Ù…ÛŒ شود.

این دستگاه دارای سه طول موج مختلف الکساندرایت (۷۵۵ نانومتر)، دایود (۸۰۸ نانومتر) و Nd:YAG (۱۰۶۴ نانومتر) است. قابلیت سه طول موج دستگاه های لیزر مقدار تاثیرگذاری آن ها را خیلی زیاد شدن می‌ دهد.

دیگر خصوصیت باارزش دستگاه لیزر سه طول موج این است که درد کمتر و ایمنی زیادتری دارند و در این دستگاه ها از پیامد جانبی نظیر تغییر رنگ پوست یا سوختن خبری نیست.

مطلب‌ باارزشی که در مورد دستگاه لیزر موهای مضر وجود دارد، شیوه ‌های خنک سازی پوست با دستگاه است. اگر دستگاه لیزر مجهز به چیلر داخلی باشد خنکسازی خیلی اثربخش خواهد بود و پوست مریض هیچ نوع ضرری نمی بیند.

به طور کلی تاثیرگذاری یک دستگاه لیزر افزون بر پرتوی لیزر به فاکتور های خیلی دیگری چون وقت تابش لیزر، قطر تابش، سیستم خنک کننده و خیلیی از موارد دیگر ارتباط دارد که تمام این فاکتور های روی نتیجه لیزر اثربخش هستند. هرچه دستگاه‌های لیزر موهای مضر بروزتر و بهینه ‌تر باشند و ازتکنولوژی های جدیدتری مصرف کرده باشند، نتایج لیزر مناسبتر خواهد بود.

معرفی دستگاه لیزر سه طول موج لونا

دستگاه لیزر سه طول موج لونا (LONA Laser) محصول شرکت تجهیزات دکتری ماهور طب، قوی ترین دستگاه لیزر موهای مضر دارای چیلر داخلی و سیستم خنک کننده خیلی قوی برای ثابت حفظ کردن دماست که با بهره گیری از لیزر بار آلمانی و تابش سه طول موج الکس، دایود و ان دی یاگ توانسته خوشنودی خیلی بالای دکتران حرفه ای را بدست آورد.

دستگاه لیزر لونا با نتیجه صد در صد تضمینی توانایی زدن شات خیلی بالایی (۵۰ میلیون شات) دارد و باارزشترین برتری آن بدون درد بودن دستگاه می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده ویژه برای پیشگیری از درد و سوزش می باشد.

دستگاه لونا لیزر کولینگ خیلی قدرتمندی دارد و تنها دستگاهی در بازار ایران هست که مجهز به چیلر داخلی می باشد. لیزربار و هندپیس لونالیزر محصول کشور آلمان است و همه ی قطعات آن دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپاست. دستگاه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، معالجه و آموزش دکتری است.

برای کسب اطلاعات زیادتر در مورد گونه های دستگاه‌ های لیزر و زیبایی به سایت تجهیزات دکتری ماهور طب به نشانی  www.mahourteb.com  رجوع کرده و یا با متخصصان آن ارتباط بگیرید. مشاور ماهور طب: ۰۹۱۳۲۰۴۲۶۴۸


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ محلی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد